Kopirano!

U DOBROM FILMU

UPALI NA DVA FILMSKA FESTIVALA

Naš prvi skok u filmske vode odobrila su 2 filmska festivala: Kratki na brzinu - Revija hrvatskih kratkih filmova i 26. Dani hrvatskog filma. Umjetnost feedbacka, projekt namijenjen poboljšanju odnosa naručitelja i kreativca, našao se na službenom natjecateljskom dijelu oba navedena festivala.

Najnovije

SVIJET VOLI FINALISTE

STARI FRENDOVI SU U FINALU BALCANNESA

Stari frendovi su upravo ušli u finale BalCannesa! Ne mislimo na Damira i Tvrtka iz osnovne, nego na projekt realiziran s Centrom Krugovi, kojim smo pokazali da seniori i mladi mogu biti super društvo jedni drugima.

[čitaj više]

Modrić, ali ne Luka

POJAČANJE U COPY ODJELU

U Realu su dokazali da nije loše imati jednog Modrića pri ruci pa smo po uzoru na njih odradili ulazni transfer Nikše Modrića u copy odjel. S prezimenjakom Lukom se ne može staviti u istu rečenicu u sportskom smislu, ali vrlo vjerojatno mu je više nego konkurentan u smišljanju headlinea za billboarde.

[čitaj više]
back to news page